facebook twitter vkontakte

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to Yandex
Share to LiveJournal

ЖІНОЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

ЖІНОЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

Раді запропонувати вашій увазі різні види жіночого одягу відомих європейських брендів великим оптом ...

Читати далі ...

ЧОЛОВІЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

ЧОЛОВІЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

Ми пропонуємо чоловічий одяг оптом за самими помірними цінами. Чоловічі костюми оптом, спортивний одяг оптом ...

Читати далі...

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

Ми пропонуємо якісний дитячий одяг оптом. Вся наша продукція сертифікована та ...

Читати далі...

ВЗУТТЯ ОПТОМ

ВЗУТТЯ ОПТОМ

Оптовий продаж взуття: жіноче взуття оптом, чоловіче взуття оптом, дитяче взуття ...

Читати далі...

АКСЕСУАРИ ОПТОМ

АКСЕСУАРИ ОПТОМ

Раді запропонувати Вам аксесуари оптом від різних виробників, сумки оптом, парасольки...

Читати далі...

ГАРЯЧИЙ ОПТ

ГАРЯЧИЙ ОПТ

У даній рубриці ми постійно розміщуємо найвигідніші пропозиції ...

Читати далі...

ОДЯГ ОПТОМ

Компанія "ОПТОМ ОПТ" - дистриб'ютор одягу, взуття та аксесуарів великих світових брендів.
Будучи сучасною торгово-оптовою компанією - комплексним дистриб'ютором одягу в Україні, "ОПТОМ ОПТ" є офіційним представником та постачальником різномінітних брендів одягу, взуття та аксесуарів оптом на території України.

Ми готові у повному обсязі забезпечити Ваш магазин продукцією певного бренду або загальноохоплюючим асортиментом таких категорій як: дитячий одяг оптом, взуття оптом, жіночий одяг оптом, чоловічий одяг оптом, верхній одяг, футболки, білизна, сумки, портмоне, джинси та багато іншого.

Крім основного нашого напряму - дистрибуція одягу - в структуру нашої організації входить підрозділ мерчандайзингу, який поповнює портфель наших послуг такими напрямками як: візуальний мерчандайзинг та комунікативний мерчендайзинг. Візуальний мерчандайзинг включає в себе такі послуги як: вибір локації торгової точки, зовнішнє оформлення, оформлення вітрин, внутрішня компоновка магазину, дизайн інтер'єру, розташування виставлених товарів, пакування та маркування товарів, оформлення цінників. Комунікативний мерчендайзинг - це індивідуальний комплекс правил взаємодії зі споживачами, який включає в себе розробку стратегії комунікацій, визначення портрета й психології цільового споживача, розробку методів впливу на споживача, висновок правил поведінки і спілкування продавців з покупцями.

Якщо Ви є власником торгової точки або мережі магазинів, а може тільки збираєтеся відкривати свій новий магазин, співпраця з нашою організацією дозволить Вам на постійній основі та у найкоротші терміни постачати свій бізнес якісною продукцією, легко купувати одяг оптом не виходячи з улюбленого офісу, Ви перестанете думати про постійний пошуку нових партнерів, нових брендів, питаннях доставки, розмитнення, сертифікації та про багато іншого. Вам лише потрібно буде вибрати з готових пропозицій ті, які будуть приносити Вам постійну радість і прибуток. Додатково наша організація допоможе Вам зробити ваш бізнес максимально прибутковим та привабливим для преденого числа цільових споживачів.

Співробітники нашої організації з радістю ознайомлять Вас з нашим багатим асортиментом одягу оптом різних світових брендів в замін на надання уточнюючої інформації про вид продукції яка Вас цікавить. Постарайтеся вказати якомога більше інформації, що стосується саме вашої потреби: цікавлячу вікову категорію, який стиль одягу, на який сезон, який ціновий сегмент та інше. Наші співробітники вишлють Вам відповідні каталоги, допоможуть дізнатися вартість, ознайомлять з умовами співпраці, перевагами взаємодії з нашою організацією, ознайомлять зі зразками продукції, допоможуть в процесі формування замовлення, вирішать митні питання, а також доставлять Ваше замовлення, одяг оптом, прямо у Ваші руки. Після того як Ви відправите запит через форму контактів на нашому сайті, наші кваліфіковані фахівці детально проаналізують Вашу потребу і підберуть з величезного числа пропозицій відповідні каталоги моделей саме вашому запиту, та вишлють по контактам, які Ви вкажете у тілі запиту. Просимо звернути увагу, що саме через велику кількість пропозицій, ми не викладаємо каталоги та оптові прайс-листи на сайті, які зазвичай два/чотири рази в рік змінюються або оновлюються в залежності від сезону, а висилаємо індивідуально на докладний запит!

Помірна вартість пропонованої нами оптової продукції забезпечується лояльністю наших зарубіжних партнерів і тісними багаторічними контактами з оптовими компаніями та виробниками одягу. Також, зрідка, пов'язана з перевиробництвом на деяких фабриках, з більшістю з яких ми співпрацюємо, в різних країнах Європи та Азії. Ми працюємо тільки з крупно-оптовими замовниками і не постачаємо продукцію дрібним оптом. Всі питання де купити оптом одяг, хто відбере одяг, перевірить якість, доставить в Україну та інше, Ви можете перекласти повністю на наші плечі!

Купити оптом одяг - ПРОСТО!

Рейтинг@Mail.ru