facebook twitter vkontakte

Дитячий опт

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki
Share to MyWorld
Share to Yandex
Share to LiveJournal

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

Раді запропонувати вашій увазі різноманітний дитячий одяг оптом від ...

Читати далі...

ДИТЯЧІ КОСТЮМИ ОПТОМ

ДИТЯЧІ КОСТЮМИ ОПТОМ

Ми пропонуємо дитячі костюми оптом, випускні, вечірні, карнавальні ...

Читати далі...

КУРТКИ ДИТЯЧІ ОПТОМ

КУРТКИ ДИТЯЧІ ОПТОМ

Пропонуємо великий вибір дитячих курток оптом, брендові куртки ...

Читати далі...

ДИТЯЧІ ШАПКИ ОПТОМ

ДИТЯЧІ ШАПКИ ОПТОМ

Оптовий продаж дитячих головних уборів для немовлят та підлітків ...

Читати далі...

ФУТБОЛКИ ДИТЯЧІ ОПТОМ

ФУТБОЛКИ ДИТЯЧІ ОПТОМ

Будь-які дитячі футболки великим оптом, а також брендові майки та ...

Читати далі...

ДИТЯЧІ КОЛГОТКИ ОПТОМ

ДИТЯЧІ КОЛГОТКИ ОПТОМ

Раді запропонувати якісні дитячі колготки оптом, як дівочі, так і для ...

Читати далі...

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ОПТОМ

Ми пропонуємо дитячий опт найякіснішого та модного одягу з усього світу. З нами разом у зручному режимі, будь-які дитячі речі оптом, Ви можете замовити у найкоротші терміни та за найбільш конкурентноспроможною пропозицією.

Ми співпрацюємо з провідними європейськими оптовими компаніями та світовими виробниками одягу. Також ми є офіційним представником відомих брендів модного якісного дитячого одягу. Більшість брендів які ми пропонуємо на постійній основі приймають участь у відомих світових показах модного дитячого одягу.

Всі товари мають оригінальне походження, високу якість та сертифіковані в Україні.

Оформляючи замовлення, наші фахівці допоможуть з вибором бренду та виробника, а у разі потреби запропонують найоптимальніші пропозиції. Ми інформуємо наших замовників про місце знаходження товару, його вартість у повному обсязі, термінах поставки в Україну, а також вартість розмитнення та доставки прямо в руки. Вам лише потрібно вибрати з відповідного каталогу дитячого одягу необхідну продукцію, все інше за вас зроблять наші фахівці.

Щоб ознайомитись з асортиментом Вам потрібно замовити через форму контактів на нашому сайті відповідні каталоги та прайс-листи, які Вас цікавлять. Зазначити якомого більше інформаціі саме вашої потреби: яка цікавить вікова категорія, який стиль дитячого одягу, на який сезон, який тип одягу, все дуже просто, наприклад, Вас може цікавити термоодяг для немовлят чи модний одяг для підлітків, дитячі костюми чи взуття, або інше. Також Вам потрібно вказати яку організацію ви представляєте, чи маєте власні магазини або збираєтесь відкривати нові, яка кількість магазинів вже працює та де вони знаходяться, наприклад, на головній вулиці міста чи на окраїні. В свою чергу наші висококваліфіковані фахівці проаналізують Ваш запит та підберуть пропозиції які відповідають саме вашого запиту, з величезного числа пропозицій, та вишлють Вам за контактами, які Ви вкажете у своєму запиті, відповідні каталоги та прайс-листи. Просимо звернути Вашу увагу, що саме через дуже велику кількість пропозицій ми не викладаємо каталоги та іншу інформацію на сайт, які зазвичай чьотири рази на рік змінюються залежно від сезону, а висилаємо індивідуально на докладний запит!

Співпраця з надійними партнерами у Європі дозволяє нам пропонувати українському ринку брендові дитячі речі дуже високої якості за низькими цінами. Але деякі великі світові гіганти мають фіксовану цінову політику кожної одиніці одягу свого бренду, яка не може бути більшою за ту, яка зазначена у прайсі, так як за цією ціною цей одяг продається у всьому світі. Але зазвичай у таку цінову пропозицію вже закладено 100% заробітка дилера, тобто Ви будете купупувати одяг рівно у два рази дешевше, ніж продаватимите. Додатково до такої пропозиції йдуть безкоштовні маркетингові матеріали, поради від виробника, щодо мерчендайзінгу, зовнішнього та внутрішнього оформлення, та інше.

Чекаємо на Ваш запит!

Купити оптом одяг - ПРОСТО!

Рейтинг@Mail.ru